Standardy pracy
w salonie optycznym

Czujesz, że w Twoim salonie optycznym wkradł się chaos i chcesz sobie poukładać wszystkie procesy? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu! 

Zapraszam Cię na wyjątkowe szkolenie online.

Nazywam się Sylwia Piskulska – Grzesik. W branży optycznej pracuję od 2015 roku. Swój własny salon optyczny założyłam w najtrudniejszym możliwym czasie – maju 2020 roku – 2 miesiące po wybuchu pandemii. Mimo przeciwności losu, firma przetrwała i w dużym mieście (330 tysięcy mieszkańców) prowadzę go z sukcesem, zarządzając 7-osobowym zespołem. Z każdym rokiem generujemy o 50% większy obrót, a nasza baza klientów powiększa się. 

Postanowiłam podzielić się z Tobą sekretem na mój sukces!

Stworzyłam szkolenie online, podczas którego łączę się z Tobą na żywo i daję Ci całą moją wiedzą, jak zorganizowałam swój salon optyczny, aby działał jak dobrze naoliwiona maszyna!

  • Co roku wyznaczasz sobie nowe cele w salonie optycznym, ale potem nie wiesz, jak je zrealizować?
  • Czy Twoi pracownicy poza obsługą klienta i pracą na warsztacie nie mają żadnych obowiązków i całymi dniami siedzą przy telefonie lub chodzą po salonie optycznym bez celu?
  • Oprawy okularowe kupujesz na oko, pod wpływem chwili, a potem nie masz ich gdzie pomieścić, a do tego nie wiesz z czego zapłacić za nie kolejną fakturę?
  • Masz problem z organizacją pracy dla siebie i swojego zespołu?

Już dziś zapisz się na to szkolenie!

    • otrzymujesz gotowe i nowoczesne rozwiązania, które możesz wprowadzić do swojego salonu optycznego praktycznie od zaraz, a następnie cieszyć się efektami,
    • dostajesz PDF ze wszystkimi wskazówkami, tabelami, check-listami i innymi pomocnymi materiałami,
    • cała wiedza jest ściśle dopasowana do naszej branży – optycznej.

Dla Kogo jest to Szkolenie

Dla Właścicieli i Managerów salonów optycznych

Którzy chcą uwolnić swój czas, zarobić więcej pieniędzy i stworzyć dobrze zorganizowany zespół, który pracuje w świetnie prosperującym salonie optycznym. Niezależnie czy prowadzisz jeden salon, kilka, czy kilkanaście. Szkolenie odbywa się 1:1 z Tobą, rozmawiamy tylko o Twojej sytuacji. Dzięki temu w 100% dopasuję rozwiązania i schematy dla Ciebie.

“Standardy pracy w salonie optycznym” to 3-godzinne szkolenie, podczas którego spotykam się z Tobą 1:1 i omawiam tematy, wymienione w poniższej agendzie:

Standardy pracy w salonie optycznym

Cena szkolenia - 1497 zł netto

W cenie szkolenia:

Zastanawiasz się czy wziąć udział w szkoleniu?

Wypełnij formularz kontaktowy

Jeżeli masz pytania, to zadzwoń do mnie lub napisz

Email

sylwia@optycznerewolucje.pl

Telefon

+48 784 149 367

Adres

Tadeusza Rejtana 2, 85-032 Bydgoszcz