10 ZASAD

SKUTECZNEJ SPRZEDAŻY

W SALONIE OPTYCZNYM

Zwiększ sprzedaż i zadbaj o Najlepsze Widzenie Swoich Klientów – odkryj 10 zasad skutecznej sprzedaży w salonie optycznym

POBIERZ JUŻ TERAZ BEZPŁATNIE E-BOOK O WARTOŚCI 47 ZŁ

Chcesz bezpłatnie pobrać ebooka i dołączyć do subskrybentów mojego newslettera?
newsletterze będziesz otrzymywać informacje na temat praktycznych wskazówek związanych z tym jak skutecznie i efektywnie sprzedawać w salonie optycznym oraz o najbliższych szkoleniach dla branży optycznej.
Jeśli nie chcesz zapisać się na newsletter i bezpłatnie pobrać ebooka, wyślij do mnie maila z prośbą o wersję płatną w cenie 47 zł na adres – sylwia@optycznerewolucje.pl

Pobierz Ebooka

Wypełnij poniższy formularz, podaj swoje imię i adres mailowy na który wyślę Twój egzemplarz E-booka

Szanujemy Twoją prywatność.

Ten poradnik to idealna lektura dla osób, które chcą wyróżnić się w branży optycznej i osiągnąć sukces w sprzedaży. 
E-Book zawiera praktyczne wskazówki, które pomogą Ci sprzedawać z większą skutecznością.

  • Na początku dowiesz się, dlaczego ważne jest, aby sprzedawać z misją i jak Twoja rola jako sprzedawcy wpływa na dobre samopoczucie Twojego klienta.
  • Następnie omawiam, jak określić grupę docelową, czyli klientów, którym szczególnie chcesz proponować Twoje produkty I usługi.
  • W kolejnym rozdziale dowiesz się, dlaczego już nie wystarczy proponować klientom pierwszych lepszych produktów. Opowiem Ci dlaczego warto stać się ekspertką w salonie optycznym oraz jak to zrobić.
  • Dalsze treści poświęcone są sztuce słuchania klienta, współpracy z optometrystą/okulistą oraz budowaniu relacji z klientami. Będziesz miała okazję poznać sposoby na radzenie sobie z obiekcjami oraz zobaczysz, dlaczego warto opowiadać historie swoich klientów.
  • Na koniec e-booka poruszam temat analizy wyników sprzedażowych i wyciągania z niej wniosków. Dowiesz się, jak prowadzić efektywny marketing i skutecznie wdrażać nowe strategie sprzedażowe.

POZNAJ OPINNIE NA TEMAT E-BOOKA

AGNIESZKA RYMER

Najważniejsze w życiu jest znaleźć drogę, którą kroczymy spełniając swoje cele i marzenia”. Sylwia jest niewątpliwie takim charakterem osobowości, która rozwija się i jednocześnie innym ukazuje co można zrobić aby się spełniać. Ebook jest bardzo wartościowym źródłem wiedzy z którego można dowiedzieć się o tym co możemy, co warto byłoby zrobić, zmienić będąc przedsiębiorcą czy pracując w salonie optycznym.

Agnieszka Rymer
Optyk okularowy, optometrystka
WERONIKA WYTRACZ

Jestem pod wrażeniem! Wreszcie coś ściśle przeznaczonego tylko dla naszego zawodu, czyli optyków.
Dotarcie do klienta i sprzedaż dotyczy każdego z nas, więc warto poświęcić chwilę i poszerzyć swoją wiedzę przy pomocy tego E-booka.

Weronika Wytracz
Studentka Optyki Okularowej CM UMK w Bydgoszczy
MONIKA LUŻYŃSKA

Ten e-book to połączenie najważniejszych rzeczy że wszystkich szkoleń. Jest przejrzysty i napisany przystępnym językiem. Obejmuje zagadnienia ciekawe i przydatne dla osób początkujących i dla już długo pracujących w salonach optycznych.

Monika Lużyńska
Właścicielka salonu optycznego

POBIERZ SWÓJ EGZEMPLARZ BEZPŁATNIE

Podnieś jakość swojej sprzedaży w salonie optycznym.

Pobieram Ebooka
Szanujemy Twoją prywatność