Indywidualne szkolenie ze sprzedaży dla Twojego Salonu Optycznego

Chcesz przeszkolić cały swój zespół ze sprzedaży i obsługi klienta w swoim salonie optycznym? Przyjadę do Ciebie i zorganizuję warsztat szyty na miarę Twoich aktualnych potrzeb.

Podczas niego skupimy się na potencjale Waszego zespołu, rozłożymy na części pierwsze ścieżkę sprzedaży, a przede wszystkim stworzymy strategię maksymalizacji Waszych wyników.

UMÓWMY SZKOLENIE W TWOJEJ SIEDZIBIE!

Nazywam się Sylwia Piskulska – Grzesik. Dzięki moim wieloletnim doświadczeniom w obsłudze klientów salonu optycznego oraz zdobytej wiedzy podczas szkoleń sprzedażowych, opracowałam program rozwoju  dla zespołów salonów optycznych.  

Niezależnie od Waszego stażu pracy i doświadczenia, warsztaty Profesjonalny i Rozwojowy Salon Optyczny pomogą Wam zdobyć praktyczną wiedzę z obszaru sprzedaży oraz obsługi klienta i osiągnąć wyjątkowe rezultaty w sprzedaży okularów.

Dla Kogo jest to Szkolenie

Dla zespołów salonów optycznych:

Które chcą ustandaryzować ścieżkę sprzedaży okularów i ulepszyć każdy jej etap, aby osiągać lepsze wyniki, a także maksymalnie wykorzystać potencjał każdego członka zespołu.

Dlaczego warto wziąć
udział w szkoleniu...

To szkolenie jest dla Was jeśli chcecie:

 • ulepszyć ścieżkę klienta w Waszym salonie optycznym i omówić ją we własnym gronie,
 • wykorzystać potencjał każdej osoby w zespole, aby pracowała w zgodzie ze swoimi naturalnymi kompetencjami,
 • cały czas generować i wdrażać nowe pomysły na sprzedaż okularów,
 • budować długotrwałe relacje z klientami, którzy będą wracać i polecać Wasz salon optyczny,
 • zwiększać swoją sprzedaż w salonie optycznym,
 • nauczyć się rozpoznawać typy osobowości klientów i dopasować do nich swoją ofertę,

Korzyści dla Ciebie:

 • przyjeżdżam do Twojego salonu optycznego, spotykamy się w Twojej siedzibie i pracujemy nad potencjałem konkretnie Waszego zespołu, Waszej lokalizacji i Waszej ścieżki klienta, korzyść nr 1: wiedza, którą zdobędziesz na szkoleniu w pełni odpowiada na potrzeby Twojego salonu optycznego; korzyść nr 2: nie musisz organizować transportu lub noclegu dla zespołu, ponieważ widzimy się u Ciebie 🙂 
 • warsztat, a nie wykład – na szkoleniu wykonasz ćwiczenia, które oprzesz o doświadczenia ze swojego salonu optycznego, korzyść: to szkolenie realnie rozwinie konkretnie Twój salon optyczny,
 • grupa szkoleniowa nie ma limitu osób, niezależnie czy prowadzisz salon optyczny, czy z 30-osobowym zespołem, przyjadę do Ciebie, aby przeprowadzić warsztat, korzyść: otrzymujesz taką samą wartość szkolenia niezależnie od wielkości Twojego zespołu.
 • po szkoleniu otrzymujesz ode mnie gotowy plan wdrożeniowy, z wypracowanymi podczas spotkania rozwiązaniami oraz 2-miesięczny mentoring, podczas którego jestem do Twojej dyspozycji i pomagam Ci w jego realizacji, korzyść: gdy emocje po dniach szkoleniowych opadną, nie ryzykujesz, że również spadnie Wasza motywacja i nic się nie zmieni. Zadbam o to, abyście wdrażali pomysły, które od razu po szkoleniu zwiększą Waszą sprzedaż.  

Moduły do wyboru

Indywidualne szkolenie ze sprzedaży dla Twojego salonu optycznego

Cena szkolenia:
 • jednodniowego 3997 zł netto*
 • dwudniowego 5997 zł netto*
 • W cenie szkolenia:

  *Jeśli zespół liczy więcej niż 10 osób, do ceny doliczamy koszt dodatkowych materiałów szkoleniowych dla uczestników (średnio 30 zł brutto od osoby)

  Umówmy się na wstępną rozmowę

  Nie wiem jak Ty, ale ja nie lubię kupować kota w worku. Dlatego zanim zdecydujesz się na szkolenie, zapraszam Cię na wspólną kawę online. Podczas niej porozmawiamy o Twoim salonie optycznym, wspólnie wybierzemy moduły i zdecydujemy, na które z nich chcemy więcej uwagi.

  Abym mogła lepiej przygotować się na spotkanie, wypełnij krótką ankietę. Gdy już to zrobisz, skontaktuję się z Tobą, żeby wybrać dogodny termin na rozmowę.

  Wypełnij formularz kontaktowy

  Jeżeli masz pytania, to zadzwoń do mnie lub napisz

  Email

  sylwia@optycznerewolucje.pl

  Telefon

  +48 784 149 367

  Adres

  Tadeusza Rejtana 2, 85-032 Bydgoszcz